Snažení | IUI 2021
"@Lucinta":https://www.emimino.cz/profil/lucinta/ moc gratuluji k holčičce :srdce: Ja si teda druhé neumim vubec představit. Maly trpí na brisko plus pri přechodu na UM prestal uplne kakat, takze ve spojení s těmi kolikami peklo, bez rourky bychom neexistovali. Uz mame 10tydnu, je to silene. Bohužel, tim, ze je predcasny, tak je pozadu s vyvojem zatim, takze musime cvičit atd, ale nechci na nej spěchat nebo do neceho na silu nutit, napr co se tyce paseni konicku. Doktorka dnes jen chvalila, mame 5kilo a 60cm, Robin ma pribirat vic nez normálně narozene dite kvuli tomu psycho motorickému vyvoji, ja se totiž s tim jeho pribiranim dost desila ale dr me ujistila, ze presne tady musime smerovat aby nabral silu, ze jeho 5kilo neni jako 5kilo u normálně narozeneho miminka. Uz se na nas krasne vedome usmiva a zachrana je kocarek, auto a nositko :D Vsem ostatním moc gratuluji k povedeným miminkum :srdce: Všechny Vas ctu ale nekdy je to opravdu sileny mazec a nestiham se vubec zapojovat. Prvni mesic byl pohodicka, ted uz chce Robik stale vic a vic pozornosti, takze nekdy fakt nestiham :)
- Autor: Nikca7
- Vloženo: 22.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána