Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Slabá čárka - těhotná?

"@Týnka Kikina":https://www.emimino.cz/profil/tynka-kikina/ Děkuji za odpověď. Nepatřím mezi ty co se snaží o miminko a menstruaci mám skoro jak hodinky. Vždy mě bolí prsa tak 3 dny dopředu max a břicho také. Jsem z toho zmatená :/. Přidávala jsem příspěvek ještě do jedné diskuze, kam jsem dávala i fotku testu. Hodím ji tedy i sem. Test byl od značky Galmed. Nevím, přijdu si jako blázen :D. Vzhledem k tomu, že jsem si v životě už pár testů udělala (chtěla jsem mít jistotu, že se můžu bestrestně napít vína :D) a vždy byly uplně čisté. Dnes odpoledne jsem si dělala další a duchy mám i na dalších testech od jiných značek, sice malinkaté, ale jsou tam. O té ovulaci jsem to také četla, ale v lékárně to vyloučili, prej je to dělaný na ten těhotenský hormon.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...