Těhotenství | Pohlaví podle ultrazvuku 12+4tt
Zdravím, Pořád koukám na video z 1.screeningu a stopla jsem si to kdyz jsem videla pohlavní hrbolek a přijde mi to, že to spíš vypadá na holčičku podle sklonu, ale nevím no, doktor tipoval chlapečka, co myslíte vy? :D
- Autor: Jolinka11
- Vloženo: 30.03.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána