Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Pohlaví podle ultrazvuku 12+4tt

Zdravím, Pořád koukám na video z 1.screeningu a stopla jsem si to kdyz jsem videla pohlavní hrbolek a přijde mi to, že to spíš vypadá na holčičku podle sklonu, ale nevím no, doktor tipoval chlapečka, co myslíte vy? :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...