Těhotenství | TP prosinec 2022
Test jsem dělala jen jeden. Ale přijdu si jak hypochondr. Je mi strašná zima. Musím doma topit už od rána a malá mi tu pak běhá jen v kosilce :lol:, břicho mě občas také bolí, ale spíš, když tahám malou, protože ji rostou stoličky, tak je taková ukňouraňejší. A navaluje se mi také, ale to i u prvního a nikdy jsem nezvracela. Jo a manžel nic nepoznal, myslel, že si dělám srandu
- Autor: sluníčk0
- Vloženo: 10.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána