Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2022

Test jsem dělala jen jeden. Ale přijdu si jak hypochondr. Je mi strašná zima. Musím doma topit už od rána a malá mi tu pak běhá jen v kosilce :lol:, břicho mě občas také bolí, ale spíš, když tahám malou, protože ji rostou stoličky, tak je taková ukňouraňejší. A navaluje se mi také, ale to i u prvního a nikdy jsem nezvracela. Jo a manžel nic nepoznal, myslel, že si dělám srandu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...