Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2022

Bože holky, já tam mám dvojčata, já to nepřežiju. Už teď se na sebe zlobím že k nim neposílám těšení, ale hrůzu. Ale mně se nikdy a prstickem nedotýkala představa, že bych někdy mohla mít dvojčata. Jak jsem psala dvouletou ještě kojim, nosila jsem, byla z ní a jsem vypleskla, v těhotenství ještě v 6 měsíci chodila po Šumavě, mam dost práce kolem domu, nikdo za mě neobdela zahradu a prej s dvojčaty fakt musím opatrně, nesmí být fyzická námaha. Zas máme jet v červnu na. tabor. já vím že je to směšné, nic si nepřeju víc, než aby bylo vše ok, ale první šok a myšlenky, že se mi všechny představy hroutí a co bude... To je děsivé. Navíc jsem téměř přišla o babičku, která byla se mnou a první dcerou jedna ruka, vše SME podnikaly spolu a teď za ní jezdím, jenže nevnímá, prostě ji sejmula nemoc a prognózy dobré nejsou, přitom to byl můj největší parťák, to je vše nálož, ty brdo jak já tam můžu mít dvě 8o jinak vše je v pořádku, odpovídají asi 6+3 což mi sedí, srdíčka jsou...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...