Vše možné | Česání vlasů u dcery.
[citace] **"@Elis56":https://www.emimino.cz/profil/elis56/** píše: Dobrý den, máme dceru ve věku pěti let s každý den jí musím přemlouvat, aby si vlásky nechala učesat. Vždy je scéna, ve svém okolí nikoho nemám v podobné situaci a sama se česat nechce. Měl nebo má někdo podobný problém? :oops: [/citace] Moje dcera dela tyhle sceny u myti vlasu. Myjeme jednou tydne a jsou kvuli tomu pokazde dost intenzivni diskuze. Dcera ma teda velmi dlouhe a absurdne huste vlasy, takze umyt, nakondicionerovat, vycesat a vyfenovat je mise. Do jiste miry se ji nedivim, ale proste me to fakt stve. U nas pomaha vysvetlit, ze nemusi mit dlouhe vlasy. Nikdo ji nenuti. Velmi suse ji pokazde vysvetlim, ze zitra nas muzu objednat do kadernictvi a muze mit kratky prakticky sestrih, u ktereho nebude zapotrebi pece. Pokud chce vypadat jako princezna (a to ona chce), tak se podle toho musi chovat. K tomu patri i pece o vlasy, jinak bude vypadat vemi rychle jako baba jaga z mrazika. Tudiz ma dve moznosti...
- Autor: warita
- Vloženo: 18.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána