Zuby, zoubky, zubaři | Bílé flíčky na zoubkach
Zdravím maminky, Uz jsem lehce zoufalá, dcera 2,5 let, asi 2 mesice(po strevni chripce) zpět se ji na zoubkach udělaly takové bílé flíčky pod dásní.. k zubari nás pochopitelně objednám, jen ty lhůty jsou u nás delší.. čistíme pravidelně, Elmex, zuby si nechá vyčistit, ale ne úplně vždy to jde dobře.. Děkuji za případné rady či tipy co na to..
- Autor: Vvtere
- Vloženo: 20.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána