Zpět na web

  • načítám...

Zuby, zoubky, zubaři | Bílé flíčky na zoubkach

Zdravím maminky, Uz jsem lehce zoufalá, dcera 2,5 let, asi 2 mesice(po strevni chripce) zpět se ji na zoubkach udělaly takové bílé flíčky pod dásní.. k zubari nás pochopitelně objednám, jen ty lhůty jsou u nás delší.. čistíme pravidelně, Elmex, zuby si nechá vyčistit, ale ne úplně vždy to jde dobře.. Děkuji za případné rady či tipy co na to..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...