Vše možné | Chladné jaro
"@Borrealis":https://www.emimino.cz/profil/borrealis/ vydrž chvilku a bude všude líp. Ještě budou brečet, že je moc horko. Vy máte zimu. My tady v tom blbákově přitahujeme :cloud_tornado:️. To už člověk neví, jestli má brečet, křičet nebo se zbláznit.
- Autor: Kelsey
- Vloženo: 26.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána