Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Chladné jaro

"@Borrealis":https://www.emimino.cz/profil/borrealis/ vydrž chvilku a bude všude líp. Ještě budou brečet, že je moc horko. Vy máte zimu. My tady v tom blbákově přitahujeme :cloud_tornado:️. To už člověk neví, jestli má brečet, křičet nebo se zbláznit.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...