Domácí spotřebiče | Americká či klasická lednice?
My máme ted novou americkou od Hisense, jedna třetina je mrazák a dvě třetina lednice. Nám stačí bohatě malý mrazák, v mrazáku má muž akorát Jagermaistera, psi maso, vývar a zmrzku. Jenom málokterá americká lednice je v kategorii A. :think: Máme i zásobník na led. Vevnitř vypadá nějak takto.
- Autor: Wani
- Vloženo: 01.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána