Zpět na web

  • načítám...

Domácí spotřebiče | Americká či klasická lednice?

My máme ted novou americkou od Hisense, jedna třetina je mrazák a dvě třetina lednice. Nám stačí bohatě malý mrazák, v mrazáku má muž akorát Jagermaistera, psi maso, vývar a zmrzku. Jenom málokterá americká lednice je v kategorii A. :think: Máme i zásobník na led. Vevnitř vypadá nějak takto.

  • Autor: Wani
  • Vloženo: 01.05.22

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...