Alergie a ekzémy | Vyrážka u dítěte
Ahoj holky, dceru dost svědí nohy i prsty, má dole drobnou vyrážku nejde to pořád vyfotit jenom to co má na stehnech, nevíte co to může být. Pořád to škrábe.
- Autor: mamule42
- Vloženo: 02.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána