Zpět na web

  • načítám...

Alergie a ekzémy | Vyrážka u dítěte

Ahoj holky, dceru dost svědí nohy i prsty, má dole drobnou vyrážku nejde to pořád vyfotit jenom to co má na stehnech, nevíte co to může být. Pořád to škrábe.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...