Pro pobavení | Perly z Bazoše
Já zas objevila toto. Ukamenujte mě, ale asi jsem na tyto "vtípky" stará. :nevim: A poslat moč? :poblion: Že já pi. ča v těhotenství si takhle nevydělávala... Takže všechny těhulky - pojďte rozjet byznys :mrgreen: Jinak klidně tu i takové perly dávejte, takové inzeráty. :palec:
- Autor: Capricorn61
- Vloženo: 15.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána