Zpět na web

  • načítám...

Pro pobavení | Perly z Bazoše

Já zas objevila toto. Ukamenujte mě, ale asi jsem na tyto "vtípky" stará. :nevim: A poslat moč? :poblion: Že já pi. ča v těhotenství si takhle nevydělávala... Takže všechny těhulky - pojďte rozjet byznys :mrgreen: Jinak klidně tu i takové perly dávejte, takové inzeráty. :palec:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...