Snažení | IUI 2021
"@Destiny4974":https://www.emimino.cz/profil/destiny4974/ Ahojda, moc me mrzi tve trapeni, ale ver, ze i na tebe ceka happy end! Mela jsem to uplne stejne jako "@Nikca7":https://www.emimino.cz/profil/nikca7/ - take nam vysel 3.pokus IUI, do ktereho jsem vubec nevkladala nadeje. O 22tt a 2dny pozdeji jsem ta nejstastnejsi nastavajici maminka, ktere se klube v brisku chlapecek. Nevzdavej to, hlavu vzhuru, vse bude dobre :* :srdce: az budes v zápalu priprav na prichod miminka, na vse zle brzy zapomenes…posilam pro radost fotky naseho vikendoveho ladění pokojicku a oblecku do porodnice :kytka:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 23.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána