Předškoláček (3 až 6 let) | Vši
[citace] **"@lucynka25":https://www.emimino.cz/profil/lucynka25/** píše: Ten všiváček jsem taky přemýšlela, nejhorší je, že nevim jestli tam něco mám nebo ne. "@Asiina":https://www.emimino.cz/profil/asiina/ a nemáš zkušenost jaký šampon je top? Vim, že jsme tenkrát zkoušely kde co a nějak moc bez výsledku. [/citace] Nám pomohlo jedině tohle. Je to ze zverimexu, ale je to čistě přírodní a příjemně to voní. Jednou si to s tím omyješ a vši jsou pryč. Svého času to děti nosily ze školy celkem často a tento šampon nikdy nezklamal.
- Autor: Fee-bee
- Vloženo: 23.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána