Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Ultrazvuk 6+2

"@Monousek8":https://www.emimino.cz/profil/monousek8/ Na kontrole bylo vše v pořádku, dnes jsem v 8.tt a miminko má 16 mm. Přidávám foto z UTZ. :) Jakto že vám dr. nedělala ultrazvuk? Příště ji o to požádejte. Co vám dělala za vyšetření? :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...