Zpět na web

  • načítám...

Předškoláček (3 až 6 let) | Suchá vyrážka u 4 letého

Dobrý den, synovi (4 roky) se asi před měsícem objevily 3 malé flíčky u kolene. Mazala jsem bepanthenem a za chvíli flíčky zmizely. Nyní se objevily zase, různě po těle, nejvíc na ruce. Jsou to suché flíčky, skoro nejsou vidět, ale když po nich prejedu rukou, je cítit, jak jsou hrubší a suché. Tělo má v pohodě. Čím by to mohlo být? Doteď žádný problém s kůží, alergií...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...