Snažení | IUI 2021
"@Elkapelka":https://www.emimino.cz/profil/elkapelka/ Hlavně se šetři holka zlatá a dávej na sebe pozor, ono se to nepo:poop:, i když to nebude hned :pray_tone1: :four_leaf_clover: :kissing_heart:. Ale co Ti budu zrovna já vykládat, já jsem na konci 7mes skládala postýlku, kolibku, malovala stěnu, dělala výzdobu, atd… a teď jsem měsíc před porodem vyprala a vyzehlila 4 ikei věcí pro Sofinku, chystali jsme si na chalupě pokoj, takže jsme stěhovali kopu věci pryč a pak jsem dělala generální úklid celého vrchu chalupy, který obýváme a minuly týden jsem doma skládala postýlku č.2, rostoucí, kterou tu necháme a tu předtím, menší jsme odvezli na chalupu… Navíc poslední 2 týdny jsem pomalu každý den od rána do večera vše uklizela, přerovnávala, uklizela uklizené v celém bytě, prostě hnízdím no :mrgreen:. Ale jsem šťastná, že to je a Sofinečka už klidně může za námi…:heart:️:pray_tone1: :four_leaf_clover: Posílám pokojíček a koutek v obýváku, té naší berušky :heart:️.
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 01.06.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána