Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Test - 2/5 dnů před MS

[citace] **"@kalomi":https://www.emimino.cz/profil/kalomi/** píše: Zdravim, tak ja ráno testla a čárka je slabší než byla včera, takže u mě asi opravdu nic z toho nebude :zed: :( Ale bolesti celkem velké. Nevim jestli čekat dos a nebo raději zavolám gyn. Mám celkem strach třeba z mimodelozniho :think: zatím jsem to nikdy nezažila, tak nevím jak probiha. Vám jinak holky :potlesk: máte už krásné duchy :) [/citace] Ahoj já mám taky strach z mimoděložního… dnes ráno jsem měla na toaleťáku trošku krve tak z toho asi nic nebude :,( :,( Pak už nic… a duch vypadá stále stejně i z ranní moči.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...