Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Dočkám se ovulace?

Ahoj mohu znát váš názor? V úterý jsem byla na folikometrii tedy ve 12dc dnes jsem 15dc. To úterý jsem měla jeden dominantní folikul 16mm a sliznice 5mm. Dělám si od 9dc každý den ovulační testy a stále mi vycházejí negativní. Mám strach že zas ovulace nepřijde i když stimulují vaječníky. Co myslíte vy? Jakou máte třeba zkušenost? Zde přikládám testy.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...