Snažení | Dočkám se ovulace?
Ahoj mohu znát váš názor? V úterý jsem byla na folikometrii tedy ve 12dc dnes jsem 15dc. To úterý jsem měla jeden dominantní folikul 16mm a sliznice 5mm. Dělám si od 9dc každý den ovulační testy a stále mi vycházejí negativní. Mám strach že zas ovulace nepřijde i když stimulují vaječníky. Co myslíte vy? Jakou máte třeba zkušenost? Zde přikládám testy.
- Autor: Jana.49
- Vloženo: 03.06.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána