Zpět na web

  • načítám...

Neplodnost | KET 2022 červen

[citace] **@Anonymní** píše: "@Nikolstor":https://www.emimino.cz/profil/nikolstor/ a byl tam aspoň duch? Ja byla 13.6 na ET a taky čekám :see_no_evil: [/citace] Na 5 den mi to prijde moc a pritom odpolední moc, sla jsem curat a rekla si, ze zkusim a hned toto..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...