Snažení | IUI 2021
Tak holčičky, dočkali jsme se i my… Včera se nám ráno pomoci císaře narodila Sofinka… měla jsem trochu komplikace i při císaři, našli ki nějaké krvacejici ložisko, tak i větší krevní ztráty, malinka se nalokala plodovky a krve, tak jsme obě svorně prozvracely a prospaly cely dlouhý den i noc. Chodí mi ji přikládat a ráno bych mohla vstát a jít na oddělení, kde konečně budeme spolu :pray_tone1: :four_leaf_clover: :heart:️. Jsem neskutečně vděčná a šťastná, že už je beruška s námi… byl to boj, ale jediný, který má smysl…
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 25.06.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána