Těhotenství | TP prosinec 2021
"@wendelina30":https://www.emimino.cz/profil/wendelina30/ tam je ten cudlik, kde mají hlavu :roll: "@Bjetuš":https://www.emimino.cz/profil/bjetus/ no koupila si jiný kočár, ale ja na jiný nemám peníze a přijde mi to Škoda, když byl tak drahy :roll: Ja tam mám tu vlozku a dávám mu tam plinu, myslím, ze ty popruhy mu tak nevadí, ale nevím no :nevim: možná koupit nějaký levný kočár :roll:
- Autor: Petrussee
- Vloženo: 02.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána