Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP duben 2022 ❤

Zdar holky. Jak se vede? Tady se moc nezměnilo. Cvičení z rehabek cvičím s oběma, fyzioterapeutka říkala, že to nemůže ublížit ani tomu, co predilekci nemá a je to dobrý na posílení svalů. A kluky to baví. Já začínám přemýšlet nad nějakou menší brigádou, začíná mi chybět krmení pro mozek. A za chvíli pojedeme na týden na Slovensko, tak jsem zvědavá jak to kluci zmaknou. :) Kluci mi už dorostli do velikosti 68. Koniky sice pořád moc nepasou, ale zase uz se nahlas smejou, jsou hrozný kecky, občas se jim povede vzít si hračku q všechno ožužlávaj. A občas mě i překvapí co s tim omezeným arzenálem vymyslí. :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...