Těhotenství | TP duben 2022 ❤
Ahoj holky, koukám jako puk jak vám to vaši drobečkové už krásně drží hlavičky. To ten můj prďola je na to asi moc líný. Každý den ho dávám na hrací deku, ale radši je na zádech a kouká na hrkátka a zrcátka nad ním. Občas po jednom chňapne, ale jinak taky ty svoje ruce má většinou v puse. Občas se lekne svého vlastního mlasknuti, když si je cucá jak o život. No nevím, na bříšku se mu zatím vubec nelíbí, heká u toho, jako kdyby lezl na Everest. Hlavičku na chvilku zvedne, ale jen fakt na pár sekund, že nemám ani čas ho u toho vyfotit. Taky se mu moc nelíbí koupání, což nechápu, protože jeho bráška byl od malička ve vodě jak kapr v rybníce. Doteď ho z vany nemůžu dostat. Jinak plenky používám pampers harmonie u obou a fakt jsem spokojená. Z eko plenek bych řekla, že jsou nej, a to jsem jich vyzkoušela už hromadu. u staršího na noc pak pampers night pants, ty jediné u něj vydrží celou noc. Malého ještě jednou za noc u kojení přebaluju. Ale pokud se neprobudí na kojení, tak ho nechám spinkat. Jinak už jsme koupili staršímu velkou postel a Bertíka dávám do postýlky, kolíbka už mu je skoro malá :lol: Zatím jsem mu do postýlky dala hnízdo, ale i to už mu je pomalu malé. Roste jak z vody. 22.7. máme 3 měsíční kontrolu a druhé očkování na rotaviry. Jinak ta horka jsou tu taky nesnesitelná. Starší už měl z toho úžeh, teď chodíme ven jen ráno. Dnes je tu 36 8o. Na konci července vyrazíme na dovču, asi zatím jen někde tady po Francii, doteď nám neudělali pro Bertíka ani pas ani občanku a prý se čeká i 6 měsíců :zed:
- Autor: edika85
- Vloženo: 13.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána