Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Svatební šaty a eshopy

Zdravím, jelikož nás čeká svatba koukám po svatebních šatech. Představu mám šaty v boho stylu s holými zády a aby nestaly ranec, něco jako na obrázku. Šaty co se mi líbí stojí 25.000 Kč a víc a to se mi dávat upřímně nechce. Narazila jsem na eshop sexyfashion.cz, kde i šaty šijí na míru, nicméně mě zaráží opravdu nízké ceny. Má někdo s tímto eshopem zkušenost? Případně uvítám tipy na jiné eshopy či kamenné obchody :blush:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...