Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

Holky, po dlouhe dobe se ozyvam :) Koukam ze resite spani, u nas je to ted taky 2-3x denne, jak kdy. Sven stale vstava v 5:45, to se bohuzel nezmenilo, a spat chodi pak v 7 vecer. A bud ma dva 1,5 hod spanky, nebo 2x po pul hodine a jeden delsi - ten mam nejradeji, spava u me v naruci, vyvaleni na gauci, se starsi se koukame na film a proste pohoda :srdce: Jinak zdravi z "dovolene", jsme ted na mesic v severnim Norsku. Trosku jsem se bala co tu budeme tak dlouho delat, kolem fakt nikde nikdo, muz doted normalne pracoval...ale deti si to tak uzivaji! Chodime po horach, hledame musle ve fjordu a hezky kaminky v potocich, je tu ticho a zima a furt svetlo a cas tak nejak krasne klidne plyne. U nas po dlouhe dobe kdy se furt neco delo a za mesic to zas zacne protoze muze nalakala nova pracovni nabidka a zivot se nam zas otoci vzhuru nohama :lol: Jinak Sven bude mit brzy 8 mesicu, plazi se, seda, miluje segru a tatu a furt se smeje. On je tak neskutecne spokojeny dite az mu to zavidim :lol: A zere, furt, vsechno, desnej otesanek :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...