Snažení | IUI 2021
Ahoj holčičky, :heart:️ čtu Vás, myslím na Vás, ale i s jedním uzlíčkem radosti, i když většinu času úžasně hodným a zlatým, je toho času tak nějak méně :mrgreen:… Je to neuvěřitelné, jak to letí, v pátek už měla ta naše beruška 3 týdny, dnes 23 dní. Sofinka krásně papá, paní doktorka nás pěkně chválila, že nám to spolu pěkně jde, roste a už se konečně z 3160g s kterými šla z porodnice dosta přes svou porodní váhu a má 3630g a z 50cm povyrostla na 53cm, je to naše šikulka krásná a snad i většinu času spokojená :pray_tone1: :heart:️:four_leaf_clover:… Když teda zrovna nekřičí hlady, žroutík, nebo, že ji bolí bříško… Na to naštěstí téměř netrpíme :pray_tone1:, piju kojici čaj s fenyklem, anýzem a kminem a po něm krásně prdi jako starý chlap, princeznička naše :mrgreen:. Spinká nám celou noc, od 23/24h do 6/7h, a ráno je hodná, když jsem na kojení vstavala a budila ji v noci, tak u toho spala a byla pak nevrlá, akorát teď, jak měla růstový spurt, tak si “dovolila” vstávat a vysávat mě 2 dny už v 5… a pak prakticky celý den :joy: :see_no_evil:, ale na dnešek byla zase hodňoučká a nechala maminku vyspat o hodinu déle. Je to malinkatý a nádherný zázrak na který se nemůžeme vynadívat :heart_eyes: :heart:️:four_leaf_clover:. Posílám pár pozdravů, obrázků…
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 17.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána