Kalamita v pokojícku ????
"@Elkapelka":https://www.emimino.cz/profil/elkapelka/ Ahojda! Jeee, to je bajecne, moc gratuluji ke krasnym výsledkům, to uz je kusanec :heart_eyes: my jdeme na 3.screening zitra v 8h, tak uz se tesim az ho uvidim. Posledni tyden je teda aktivni az az, porad s sebou mrska a stoucha me. Dokonce zacal i skytat chudacek, asi trenuje lokani vody, aby byl sikovny pič piva jako tatinek :joy: Dovca na Šumavě byla pekne narocna, ale jsem na sebe pysna, za ten tyden jsme meli v nohach cca 100km. Tenhle vikend smajdani po skalách v Českém raji nebylo o nic mene narocne, ale rekla bych, ze krome funeni jsem ve forme a aktivnější nez bych si sama vubec umela predstavit :) …louceni v praci je smutne, taky jsem to obrecela a pockej, jak ti pak zacne docházet, ze za chvili rodis :joy: minuly tyden jsem se vyhecovala a krome doobjednani poslednich veci (klysma, plenky, drogerka, sterilizator apod) jsem se pustila do prani vecicek. Mam 98procent oblecku podedenych po dvojcatkach od sestricky, takze toho jsou stohy. Vcera jsem zehlila do pulnoci a dnes zase od 7h rano nez zacne byt teplo. Je to cca 25 narvanych praček k prasknuti, tak doufam, ze malinky nebude mit alergii na prasek, uz bych to znovu nedala. Posilam foto pro zasmani, jaka je u nas kalamita :joy:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 18.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána