Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ paráda, tak to měl stejnou váhu jako malá v pátek. Jo my se o 3D ani nepokousime. Jinak já dnes dostala od kolegů z práce na rozloučenou, kvůli tomu, že kolegyně tu už od zítra nebude, tak my to dal vlastně skoro celý podnik dneska. Plenkovy dort s tulickem koalou :oops: a penízky na vybavení :oops: jsou tu hrozně hodní, jak se mi bude stýskat :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...