Snažení | IUI 2021
"@Babybabe":https://www.emimino.cz/profil/babybabe/ paráda, tak to měl stejnou váhu jako malá v pátek. Jo my se o 3D ani nepokousime. Jinak já dnes dostala od kolegů z práce na rozloučenou, kvůli tomu, že kolegyně tu už od zítra nebude, tak my to dal vlastně skoro celý podnik dneska. Plenkovy dort s tulickem koalou :oops: a penízky na vybavení :oops: jsou tu hrozně hodní, jak se mi bude stýskat :oops:
- Autor: Elkapelka
- Vloženo: 19.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána