Těhotenství | TP duben 2022 ❤
Ahoj holky, v úterý jsme byly na 3 měsíční kontrole a mala pekne přibírá. Uz ma 5450 kg a 61cm. Dostala druhy Rotarix. V noci z se budi jen jednou na jidlo a pak az kolem 6-7, zato ja se budim casteji, tim ze me svedi cele tělo a musim se jit namazat. Porad bojuju s ekzemem. Zaciname s nositkem, ze začátku se ji tam moc nelibilo, ale v pondeli mi v nem uz i usla, takže můžeme vyletovat i tam, kam se nedá s kocarkem :grin: Jinak holky, jak se vam dari shazovat poporodni kila? Ja s tim porad bojuju a pořád mam ještě 7 kg navic z pribranych 21 kg. :rage: Posilam par foto jak rosteme :relaxed:️
- Autor: Tinka 11
- Vloženo: 28.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána