Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2021

"@Dani52":https://www.emimino.cz/profil/dani52/ vydrz, brzy to prejde!!!Se mnou se to rozloučilo s plnu paradou. Cca ten 9-15tt nebo tak nejak mi bylo zle, hlad jako krava, ale nic moc jsem do sebe nedostala, neustálá unava, chut spat po obede a kazdy den jsem ve 20h odpadla. Pak jsem se jednou s chuti navecerela, poprve a naposledy to vyzvracela a od druheho dne uz byl naprosty klid, vse zmizelo :joy: pockej az budes kolem 20tt citit pohyby a zacne ti male skytat, to te nesmirne uklidni a naladí na tu spravnou vlnu :partying_face: …ja dnes dozehlila posledni varku mimi pradla a privezla si podvozek kocarku, abych zjistila, ze vajicko sedi. Bude se mnou jezdit dva mesice v kufru auta, jeste, ze mam combik :joy:Tasku mam sbalenou vc. klysma, tak uz jen nacitam pokyny, jak spravne dychat, kojit a podobne blbinky :mrgreen: A jeste se musim pochlubit s pokojickem, obe postylky mam pro nas nachystane, maminka mi vse dosila, jak slibila :smiling_face_with_3_hearts:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...