Cestování s dětmi | Bulharsko 2022
[citace] **"@renap":https://www.emimino.cz/profil/renap/** píše: "@Amalthea":https://www.emimino.cz/profil/amalthea/ djerbe se říká středozemní Karibik. Tady foto,.moře v Bulharsku jsem radši nefotila a ten rozdíl v teplotě cca 10 stupňů jsem radši zapomněla :mrgreen: [/citace] Jo, na fotce to je hezké, však vím jak vypadá, jsem právě tady, ale nuda. Voda po kolena hooodne dlouho, klidné jak rybník, my teda máme cca 30 m od břehu už na dně trávu a horké jak vana, odpoledne už tam nechodíme vůbec, dopoledne jo, ale na chvilku. V Bulharsku je moře čisté taky, jen tam jsou vlny, které víří písek, je teplé ale pořád ještě osvěží, nemá 45 stupňů, ale třeba 28 a ty vlny... Vydržíme tam dvě hodiny i při červené vlajce, tady po 10 minutách už lezeme z vody a obecně je tu moře prázdné, všichni jsou u bazénu. Tady Bulharsko
- Autor: Amalthea
- Vloženo: 29.07.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána