Zpět na web

  • načítám...

Jak obléct? | Rada v módě šaty+boty

[citace] **"@Pitaya1":https://www.emimino.cz/profil/pitaya1/** píše: Ty červený vypadají hezky na obrázku, ale chodit bych v nich celý den nechtěla. Stejně tak na většině bot s podpatkem. [/citace] [citace] **"@Russet":https://www.emimino.cz/profil/russet/** píše: Musí v tom tak divně cupitat, tohle nefunguje jako normální bota. Já mám ráda Rieker, dost místa na prsty a i hodně barevné varianty. [/citace] Holky, takové boty jsou úplně na pohodu, ale já jsem zvyklá. Ale upřímně přiznávám, že celý den v podpatcích už taky nevydržím, tak se v práci přezouvám. Ale miluju tyhle boty a překvapivě jsou jak bačkůrky. Tak musíte uznat, že ty z druhé fotky se mi nemůžou líbit bez ohledu na pohodlí :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...