Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP duben 2022 ❤

Ahojky vespolek, zdravím z Libanonu :mavam: Cestu jsme úžasně zvládli, malej spinkal, občas se probudil, trochu se ode mě napil a zase usnul. Jednou se tedy naherně pokakal, že to měl až na zádech a musela jsem ho celého převléct. ještě že jsem měla sebou v tašce věci na převlečení. No a starší hodinu spal, hodinu koukal na pohádky a pak po zbytek cesty pendlovat mezi mnou a manželem. "@Tinka 11":https://www.emimino.cz/profil/tinka-11/ 7kg z 21 je krásný. To já mám pořád 6kg nahoře ze 14 přibraných s ty tedy ne a ne shodit. Tady jsem šla na drenáž a ta paní mi řekla, že jsem měla hodně zadržené vody v oblasti břicha a stehen, tak uvidíme, jestli to pomůže. Ve čtvrtek mám ještě jednu. "@nuklear90":https://www.emimino.cz/profil/nuklear90/ no vypadá to stejně, možná to byla ta moučnivka. Mě doktorka neřekla název, jen že to jsou kvasinky a dala mi takové kapičky, ty ale nepomohly, začalo se mu to dělat i ;) na vnitřním rtu, tak jsme tady zavolali Dr a ten nám dal nějaký gel a pak sirup orálně a teď už to je na ústupu. Jinak máš krásně fotky, sranda s tvým synem, jak vám to sabotoval. :lol: "@Ruxas":https://www.emimino.cz/profil/ruxas/ můj starší syn preferoval taky jednu stranu a když jsem ho otočila, tak se mi hned vrátil zpátky. Bála jsem se, aby se mu hlava z jedné strany nezploštila, tak jsem s ním šla k fyzioterapeutce a ta mu trochu jako cvičila s krkem a od té doby dobrý, když jsem mu otočila hlavičku na druhou stranu, tak ji tam nechal. Mě tedy v porodnici vysvětlovali, že se musí střídat strany, tak se divím, že tvoje fyzio je proti. Jinak my děláme pokroky, krásně paseme koníčky a taky se nožičkama odstrkává a jakoby se plazí. No a taky si hezky chytne do ručičky hrkátko. Ale zatím se tedy neotáčí.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...