Dětské nemoci | Škaredá vyrážka u 3leté dcery
Ahoj holky, tak na těch ramenou to uz nema tak hrozný, ale rozlejza se ji to směrem dolů hlavne. Ma to na zádech. trislech, zadku, stehnech. Normalne i na uších 8o a tváře a kolem pusy. Doktorce jsem volala, říkala jsem, že se mi s ní nechce do čekárny, pry tam teď řádí střevní virozy a nějaká sedmá nemoc. Tak jsme se domluvili, že ji mám dávat fenistil a zítra zavolat. Doufala jsem, že dnes už to bude lepší, ale když už ty ramena nema tak hrozný tak se,, osypává,, jinde. Zítra k ty dr. asi budeme muset :roll: pochybuju, že to zítra zmizí. :zed: zasílám foto stehen. Ma to snad všude. V tom obličeji to má stejné jako večerx akorát se to zvětšilo, jak se z těch pupínků udelala,, mapa,,
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 09.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána