Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Škaredá vyrážka u 3leté dcery

V lékárně mi říkala, že můžu dát to co ji napsala paní doktorka a i fenistil. Nebude to moc? na léky není moc zvyklá. Uz ted jsem vyklepana z toho, jak mi vezme nurofen, protože si myslím, že horecku mít bude, už teď je dost teplá. Jsem zvedava, jak do ní narvu nurofen, fenistil a ještě ten sirup od doktorky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...