Kosmetika a hygienické potřeby | Účesy
[citace] **"@azaleila":https://www.emimino.cz/profil/azaleila/** píše: mám to podobně... ale už to tak nechci... mrknu na ten Pinterest a dám vědět :-) [/citace] Mrkni a dej vědět jestli se ti to vede ;) já miluju účesy tohoto typu, celkem mi sedí, dokud mi je mrňousek nevylepší :mrgreen:
- Autor: žena_za_pultem
- Vloženo: 09.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána