Těhotenství | TP prosinec 2021
"@Petrussee":https://www.emimino.cz/profil/petrussee/ Vsadim se ze mate větší byt nez my,.my mame fakt mega malickej. Pro me i do 1,5 by bylo dlouho, ale ja sem asi dost extrem :). jeste sem se zapomnela poxhlubit fotkamq ze svatby. Parkrat nas vyblejsknul fotograf tak mame.neco.do ramecku aspon :)
- Autor: kajka kajka
- Vloženo: 14.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána