Snažení | IUI 2021
"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ Jj, určitě stačí do práce :wink:. Naše malinká taky měla být podle posledního screeningu drobeček a byla nakonec akorát, z porodnice jsme šly a měla 3160g, za 6 týdnu měla o téměř kilo víc… tvářičky už má pěkné, hlavně, když dělá kačera :mrgreen:, pusinka naše, ale není teda takové to baculaté mimčo, prostě je akorát :innocent: :heart:️. Já nejsem taky žádný obr a manžel klasika 185cm. Tak jsem mimčo 4kg + nečekala.
- Autor: Lucinta
- Vloženo: 16.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána