Testování a těhotenský test | Ryska nebo duch? Ráno a teď.
"@hanca9":https://www.emimino.cz/profil/hanca9/ to jsi kupovala dva kusy v balení, viď? :( Já měla takto Pepino a těhotná jsem nebyla... Ale uvidíš :srdce: :srdce: a máš foto???
- Autor: Kristý662
- Vloženo: 20.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána