Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Ryska nebo duch? Ráno a teď.

"@hanca9":https://www.emimino.cz/profil/hanca9/ to jsi kupovala dva kusy v balení, viď? :( Já měla takto Pepino a těhotná jsem nebyla... Ale uvidíš :srdce: :srdce: a máš foto???

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...