Dětské nemoci | Vyrážka nebo neštovice?
Zdravím, prosím neví někdo co by to mohlo být? Syn to měl včera na briše a hned už i na zádech. Nikde jinde po těle ale nic nemá. Přítel tvrdí neštovice, ale to by toho nebylo tolik najednou ne? Naše doktorka má dovolenou a její záskok je tam až odpoledne. Tak nevím, jestli syna poslat do školky nebo ne :nevim:
- Autor: Denii7
- Vloženo: 25.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána