Zpět na web

  • načítám...

Stejný měsíc porodu | TP duben 2023

Ahoj holky, tak jsem byla dneska na kontrole, dle MS teda 9+5, ale mimi se vyvíjí v pořádku, jen 8+5. Tak o týden dýl těch nevolností. Přeji vám všem krásná srdíčka a ať je vám brzy co nejlíp. Jsem strašně ráda, že to můžu někde sdílet, člověk to přeci jen zatím nešíří v okolí, tak jsem ráda, že vás mám :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...