Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Stolice u 6ti týdenního mimca

Krásný den.. ;) Holky má některé z vašich dětí nebo měli takovou stolici? Mám syna 6 týdnu. Od narozeni je víceméně na UM...Mléka mám minimálně takže něco si za den občas cucne ale z 99% je na UM.Od propuštění z porodnice dávám HIPP. Celou dobu měl stolicí normalne zbarvenou. Žlutou. Cca poslední týden má zeleno žlutou...Je to vždy tak ze nejdřív vykajdi spíš zelenou a potom za tím jde už žlutá. Dneska se treba vykajdil tak sem ho prebalila byla tam spíše zelená než žlutá (viz první foto) prebalila jsem ho a asi za 10 min jsem opět cítila ze se pokajdil a to už bylo žluté (viz druhé foto) Ten poslední týden to takhle v plene má. Jen většinou obě barvy dohromady. Mylsim ze z mléka to mít nemůže jako ze by mu nesedělo. To by tu stolicí měl už od začátku ne? Máte nějaká stejné zlusenosti a bylo to normální? Malej ma stolicí pravidelně 1x denně max 1x za 2 dny...Papá normálně občas nás trápí bříško (prdiky) jinak spinká...Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...