Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | TP prosinec 2021

Ahoj holky tak dávám víc fotek emči ať můžete posoudit jestli vypadá víc jako chlapeček nebo holčička za mě teda fakt jasný kluk :) Navíc už teď má přes devět kilo :) Takže ona i figurou jako postavou bych rozhodně řekla že to je chlapeček :) Kdybych ji viděla oblečenou :) Nikčo Upřímnou soustrast s babičkou mě to mrzí ale jako psaly holky věřím že čas to bude schopen zahojit nám teď umřel domácí mazlíček tak z toho byla dcera taky nešťastná. Myslím si že s těmi odchody a umíráním prostě v naší společnosti moc zkušenost nemáme ve smyslu toho jak to prožívat a podobně věřím že to máš teď těžké. :,( Jo jinak malá už umí tedy jak jsi veliká pacipaci a podava ruku na pozdrav plus sem tam da i pa pa:D :oops: :D pejskův stoleček bych určitě doporučila vyndat u něj fakt vydrží dlouho oddělala jsem z něj nožičky takže ho má položený jako plochý jen tu desku protože sedí ještě fakt nestabilně nicmene i tak jí to baví

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...