Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Test tehotensky 3 dny do ms

Dobrý den holky, nedávno jsem měla tady skupinu založenou ohledně testování. Chtěla jsem si založit novou a zeptat se na něco. Včera jsem si delala znovu mámatest a byla jsem ve spěchu a nepodivala jsem se včas a po limitu jsem našla čárku svetlou říkala jsem si asi blbost protože mi potom po chvilce vymizela 1 fotka toho testu. A dneska jsem si delala znovu test a v limitu se mi ukazala už carka normálně viditelná bez světla moc neslo vyfotit ale neco tam je a vidím to i bez toho aby jsem to naklanela já doufám ze ro vyjde už se snažíme dlouho První fotka je ze včera kde mi zmizla ta carka a 2 dvě jsou dneska krásné v limitu do 3 minut co myslíte?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...