Testování a těhotenský test | Jsou vadne testy?
Dobry den, jsem tak trochu zmatena. Mam dlouhe cykly okolo 35 dnu, tento mesic jsem (asi) dostala ms uz v 31dc, zadne kusy krve, jen svetla krev a trvala okolo 3 dnu. Brala jsem to jako normalni ms, ale i tak jsem tusila ze by mohlo byt neco jinak. Bolest v podbrisku, zad, prsou a hlavy(ale rekla jsem si ok je to tou ms). Cervik v hlave zapracoval a ja si udelala za par dni tt a byl tam duch, ale opravdu viditelny, za 2dny nato jsem ho jen tak udelala vecer s jinou znackou, ale se stejnou citlivosti a zase stejny duch, a dalsi den zase duch, nechala to chvili tak a o dalsi 2 dny test z ranni moce a negativni, bolest podbrisku, zad a hlavy je stale a ted nevim cemu mam verit, zkusim test zase pozdeji, mozna zase jinou znacku. Prvni bylo slunicko z drogerie a ty dalsi dr max. Dekuji za odpovedi. Prikladam i fotky tech duchu
- Autor: bibicka11
- Vloženo: 08.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána