Snažení | IUI 2021
Ahojda miminkovsti kamaradi a kamaradky! Mavam Vam z nemocnice v Jilemnici, rozhodl jsem se prijit na svet drive o 14dni a jeste k tomu pri vylete na chalupu s babi a dedou :joy: jsem pekny cvalik :)) jmenuji se Sebastien, vazim 3.480g, merim 48cm a narodil jsem se dnes 11.9.2022 v 8.33. Maminka je v poradku, dal jsem ji zabrat “pouhych “11hodin a naprosto bez komplikaci :srdce:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 11.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána