Těhotenství | TP prosinec 2021
(l"@TerezkaSt":https://www.emimino.cz/profil/terezkast/ My furt jezdime v korbe :lol:. Bartovi se proste ve sportaku nelibi Ale nejakou dobu uz ho vozim na sezeni smerem jizdy, tak snad az si zvykne, tak bude o sportak stat vic. Ted uz jsou ty prochazky vetsi sranda co?
- Autor: kajka kajka
- Vloženo: 13.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána