Hračky | Little Dutch odrážedlo
Ahoj. Mate nekdo doma tenhle skútr? Chtěla bych ho pro syna k narozeninám, protože na klasickém kole/odrážedle jezdit nechce - teda zkouší to... má 3 roky a tohle vypada na začátky více stabilně. Miluje svoji motorku, má Funny Wheels a i když se mi zdá ze všech největší i tak už je velikostně na hraně a snesl by už něco většího tak hledám a hledám a tohle mě zaujalo, ale zase nechci vyhodit 2 tisíce neboť dřevěné jsme ještě neměli. :nevim: díky
- Autor: Dandie22
- Vloženo: 20.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána