Zpět na web

  • načítám...

Nakupujeme - obchody, reklamace | Kašmírový nebo merino svetr

[citace] **"@Simoa93":https://www.emimino.cz/profil/simoa93/** píše: Ahoj, poraďte mi prosím, kde koupit kvalitní dámský kašmírový/merino/alpaka svetr. Hledám béžový, klasický střih na tělo s normálně dlouhými rukávy a délkou (nic aktuálně trendového). Velikost L, kruhový výstřih. Ráda si za svetr zaplatím i 5000, ale chtěla bych aby vydržel třeba deset let. Všechny běžně koupené svetry mi žmolkují, srazí se i při šetrném praní, potrhají se brzy ve švech apod. (přijde mi, že jsou navrženy tak, aby vydržely jednu sezónu :,( ) Kvalitou se mi líbil pánský svetr z Kamy, ale tam nemají hezké dámské, vždy jen se vzorem nebo profilováním a je volného střihu. Klidně mi doporučte i u vás ve městě nějaký obchod, ráda tam zajedu. Radši si koupím jeden kvalitní než tři co za pár měsíců po nákupu vyhodím. Moc děkuji za rady, hezký večer. ;) [/citace] Moznosti je vice. Zasada cislo 1 je, ze se vlneny svetr pere rucne. Predpokladam, ze pod setrnym pranim mas na mysli prani v pracce na program vlna, ze? Tak ne-e, pokud si poridis svetr z vlny, musis prilozit ruku k dilu. Mam svetry i starsi nez 10 let, stale drzi, peru ve vane s jemnym pracim praskem na vlnu, jenom jemne mnu v ruce, vanu vypustim, ze svetru z lehynka vymackam vodu, napustim znova vanu a svetr pohonim ve vane, jemne ho promackavam ve vode, aby se z nej uvolnil saponat. Vodu vypustim a napustim do vany po treti vodu a pridam avivaz. Necham svetr alespon 20min v avivazi pohovet. Teprve tak svetr vytahnu, velmi opatrne z nej vymacknu vodu a dam do pracky na vemi setrne zdimani. Po vyzdimani v pracce pokladam svetr na rucnik a susim na posteli nebo nekde jinde. Pokud je svetr JOOOOO jemny, ani nezdimam v pracce, ale sroluju do osusky a vymackavam vodu z nej pomoci osusky. Velmi pekne svetry maji v sezane.com, www.wooloverslondon.com anebo kdysi jsem si nejake kupovala v Zara, ale ted fakt netusim, zda nejake dobre maji. Pridala jsem ti par ukazek ze Sezane a woolovers, pridala jsem i jine barvy, treba te neco oslovi.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...