Těhotenství | TP prosinec 2021
"@TerezkaSt":https://www.emimino.cz/profil/terezkast/ musí mít druhé vzprimeni, aby lezla..plazeni není vývojové stadium, nějaké deti to dělají, aby se dostali dopředu nebo když mají špatně zpevnenou nějakou část tela..pokud nemá druhé vzprimeni, šla bych na rehabilitace, kamarádky malej se plazi..nebo teda nějak pohybuje dopředu, ale je hrozne u země, je mu 10m a teď to dohánějí rehabilitaci..lezení je hodně důležité, neměli by to vynechat, jde s nimi cvičit, Mareček má druhé vzprimeni, peruje na čtyřech..měli by lezt od 9-12m, pokud se nerozleze taky to budu řešit, už jsme na rehabilitace chodili, když byl miminko..asi 4m, aby nebyl u země..posílám fotku druhého vzprimeni..ale s dedou super, Mareček taky má dědu moc rad, ale neumí to říct :mrgreen:
- Autor: Petrussee
- Vloženo: 24.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána